recenze na zomato.cz:

Tato restaurace spolu s Letnou dokazuje, že i na Kladně mají "lepší" podniky své místo. Galerie Kladno vznikla na krásném místě s výhledem do údolí a to rekonstrukcí ruiny, která zde dřív stávala a hyzdila široké okolí. Při vstupu vás zde uvítá příjemná a pohotová obsluha. Ochutnal jsem carpaccio s bazalkovým pestem, jako hlavní chod jsem zvolil steak z hovězí svíčkové, s obojím jsem byl spokojený. Jako nejslabší bych hodnotil zmrzlinový pohár jako dezert, kdy zmrzlina obsahovala velké množství kousků ledu. Pokud si však chcete udělat radost a trochu lépe se najíst, nevidím důvod, proč nezvolit právě Galerii Kladno.
       

hodnocení na restu.cz:

Prostředí je velmi příjemné a obsluha je taktéž milá. Pozornost podniku ve formě malého předkrmu potěšilo. Jídlo bylo moc dobré, i když steaky by zasloužily kratší dobu na ohni. Moc dobré dezerty a předkrmy.

 

recenze na zomato.cz:

Velice příjemná obsluha na úrovni. Milé prostředí, profesionální přístup, vždy výborné a čerstvé suroviny. A ten výhled v létě? 
Prostory bývalé galerie se jim povedlo skvěle skloubit s moderním výrazem restaurace.
Pro rande, schůzku, rodinné jídlo je to tu naprosto ideální!        

 

novomanželé Valterovi:

Svatební hostinu v restauraci Galerie vřele doporučujeme, vše proběhlo v pořádku. Krásné reprezentativní prostory, profesionální až nadstandartní servis obsluhy, která byla velmi milá, vstřícná a na vysoké úrovni – nenastal žádný problém. Naše hostina byla pro 50 osob a následují večerní oslava s rautem pro cca 70 osob, všichni se v pořádku vešli. Velké parkoviště, kde si můžete nechat auta do následujícího dne (přes noc zamčené). Jídlo bylo výborné a chutné, také bez problémů. Další velké plus má terasa a okolí Galerie, máme moc hezké fotky.

Restaurace Galerie byla skvělá volba a můžeme jen doporučit.

M. + M. Valterovi

 

hodnocení na restu.cz:

Restauraci jsme navštívili poprvé, ale určitě ne naposledy. Opravdu krásné prostředí, výborné jídlo, přijatelné ceny. Řekli bychom, že není co vytknout. Můžeme jen doporučit.

 

novomanželé Kmuníčkovi:

Svatební oslava proběhla přesně podle našich představ. Raut byl výborný, servis perfektní a profesionální. Ačkoli jde o akci, kde se toho může hodně pokazit, jsme skutečně spokojeni na 100% a to včetně audio a video zázemí. Dále bych chtěl osobně poděkovat slečně provozní za skvělý a profesionální přístup od prvních schůzek po samotnou realizaci ve svatební den. Děkujeme!
 
Budeme Vás rádi doporučovat našim zasnoubeným kamarádům.


komentář na cuketka.cz:

Nakonec jsem objevila restauraci Galerie Kladno, která je opravdu úžasná a mohu ji vřele doporučit. Zajímavá architektonicky řešená budova, krásný interiér, vše je barevně elegantně sladěné. Interiér je členěný na několik místností, hlavní místnost je s barem, další místnost, ve které jsme byli my, má stěny prosklené až k zemi. Od našeho stolku v rohu místnosti jsme měli krásný výhled na místní park, tohle místo mělo opravdu své kouzlo. Část restaurace je zřejmě kuřácká a část nekuřácká, my jsme byli v nekuřácké části. Chování personálu 100% a to od prvního telefonického rozhovoru při rezervaci (žádné dlouhé vyzvánění, příjemné jednání, ano, můžeme na jejich parkovišti pro hosty nechat auto i po večeři, kdy půjdeme na koncert, není to žádný problém), až po obsluhující číšníky. Prostě tradiční způsob servírování, vždy z pravé strany, vždy nejprve dámě, což v restauracích zase tak obvyklé nebývá, jídlo často číšníci podávají z jakékoliv strany, odkud je to nejsnazší. Číšníci samozřejmě vědí, jak vypadá espresso, nicméně zřejmě mají zkušenost s českými hosty, kteří si espresso představují každý jinak velké, takže jsem byla decentně oslovena, zda si přeji opravdu ten tradiční malý šálek nebo zda očekávám větší objem kávy (znám ze svého okolí lidi, kteří si objednají espresso a při pohledu na ty dva hlty kávy jsou schopni udělat scénu, co že je to za ošizený kafe, takže dotaz chápu).

Jídelní lístek tak akorát, od každého něco, já jsem bohužel kvůli bolavému zubu měla výběr poněkud zúžený. Výborný byl kuřecí vývar s masem, zeleninou a domácími nudlemi za 30,–Kč, byla ho i pěkná porce doplněná dvěma bulkami zřejmě také domácí výroby. Krevety black tiger s česnekovým máslem, zázvorem, chilli a medem za 180,–Kč byly také výborné, i když bych si asi představovala za tu cenu větší porci než 4ks, ale uznávám, že jsme v ČR a ne v Thajsku a navíc pokrm byl uvedený v předkrmech (na počet kusů jsem se zeptala předem), s doobjednanou rozpečenou bylinkovou bagetou to pro mne byla dostačující večeře. Omáčka s česnekovým máslem, zázvorem, chilli a medem byla spíše sladká, chilli bylo zastoupené vizuelně, ale nepálilo (možná šlo o sladší odrůdu chilli), s bagetou se výborně doplňovala. Krevety byly vyloupané, měly jen ocásek. Manžel si dal tradičně českou kuchyni – smažená filátka z vepřové panenky s bramborovým salátem za 185,–Kč – 4 řízečky s kopou bramborového salátu, celkem porce pro jedlíka. Pivo mají v nabídce 12°Krušovice. Velmi jsem ocenila, že i rozlévaná vína mají velmi kvalitní, což v českých restauracích také nebývá zvykem – jakostní Veltlín, Sauvignon, Svatovavřinecké, italská vína Pinot Grigio IGT nebo Merlot DOC či růžové Zweigeltrebe pozdní sběr, 1,5dl za 48,–Kč. V nabídce mají i domácí limonády a džbánek ochucené kohoutkové vody. Dále si můžete objednat výbornou kávu Cosmai Caffe (kterou z pražských restaurací neznám), servírovanou v krásných malých černých šálcích (hned bych si jich pár koupila domů) se šálkem vody, konvičkou mléka, dvěma druhy cukrů a sladkou tečkou na závěr (oříšek obalený v čokoládě) – prostě tak, jak to má být.

Poslední peckou pro mne byla návštěva dámských toalet, kam jsem vešla a bezděky mi na mysli vytanulo slovo, které u svých známých nesnáším a nikdy v životě jsem jej nepoužila: WOW! Prostě jsem stanula v němém úžasu :-) Nejen že místnost je obložená krásnými obklady, jsou tam dvě krásná designová obdélníková umývadla, po celé délce místnosti je zhruba 70cm široké zrcadlo (a považte – pověšené tak, že se s mými 156cm i vidím!), ale místnost má celou jednu stěnu prosklenou a je situovaná na západ, takže pokud tam jako já vejdete tak kolem sedmé večer, tak je krásně zalitá a proteplená zapadajícím slunkem. Všechny přístroje jsou dotykové – senzorové, jak zásobník na mýdlo (ten se mnou tedy nemluvil, možná to ale bylo mojí nešikovností), tak pákové baterie i zásobník na papírové ručníky. Všude čisto, že by se dalo jíst ze země. Páni tento zážitek mít nebudou, protože mají toalety bez oken :-(

Takže pokud budete mít někdy cestu kolem, určitě zajděte. Doufám, že se restaurace v budoucnu nezhorší jako mnohé jiné. Budu muset vymyslet nějaký další výlet do Kladna, ještě bych totiž ráda ochutnala minimálně jejich kohouta na víně, salát z červené řepy s malinovým octem a grilovaným kachním prsíčkem a některý ze steaků. Také jsem se chystala na některý dezert ke kávě, ale na ten už tentokrát nedošlo. V každém případě by se mi tato restaurace velice líbila pro svatební hostinu nebo pro pořádání oslavy, škoda že je od nás tak daleko :-(novomanželé Šoulovi:

Rádi bychom Vám touto cestou velice poděkovali za to, že jsme u Vás a s Vaší pomocí mohli oslavit jeden z našich nejdůležitějších společných dnů.
Spolupráce s Vámi předčila naše očekávání. Profesionalita provázela Vás i Váš tým od začátku až do konce.
Velmi si vážíme toho, jak jste nám ve všem vycházeli vstříc a vždy s úsměvem, což jistě přispělo k dobré a uvolněné náladě nás i našich hostů.

Nejen my, ale i všichni, kteří s námi na přípravách spolupracovali (tzn. dětský koutek, květinářka) si spolupráci s Vámi velmi pochvalovali. A podle jejich vyjádřeních nejde o zkušenost obvyklou.

Ještě jednou děkujeme a máte naše plné doporučení. 
Nedovedeme si ani představit, že by někdo chtěl svatební oslavu zorganizovat jinde, než u Vás v Galerii.
         

 


Created 2013 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - miniportál Akrij.com